#Carmina dětský pěvecký sbor

  • cs
Menu

AKTUALITY

 

Jarní koncert

08.03. 2024. DK Metropol, společenský sál, České Budějovice. Zveme všechny příznivce českobudějovické Carmíny na tradiční Jarní koncert. Vstupenky ZDE (Pokračování textu…)

 

UNIKÁTNÍ KONCERT – CARMÍNA DO CARNEGIE HALL – 29.02. 2024

V kostele sv. Anny (Jihočeská filharmonie) se koná jedinečný koncert Carmíny před cestou do USA. Zazní program, který bude předveden v New Yorku v nejslavnější koncertní síni světa, Carnegie Hall. (Pokračování textu…)

 

Novoroční benefiční koncert Carmíny 16.1. 2024

Srdečně Vás zveme na Novoroční benefiční koncert Carmíny pro Domácí hospic Ledax. Přijďte si poslechnout dne 16.1. od 19:00 hodin koncertní sbor do katedrály sv. Mikuláše u Černé věže  a podpořit péči pro potřebné.  (Pokračování textu…)

 

Celá Carmína

Foto z posledního koncertu. Je nás čím dál víc a zní nám to krásně.

 

 

Vánoční koncert

14. 12. 2023, DK Metropol, Divadelní sál, 18:00 hodin. Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční koncert Carmíny. Vystoupí všechna naše oddělení: (Pokračování textu…)

 

Carmína a světová premiéra v USA

Velká gratulace Mládežnickému sboru Carmína, který byl vybrán k uskutečnění světové premiéry pro newyorský festival „Sounds of Spring“ 2024 v Carnegie Hall v USA.

 

Carmína v České televizi

Záznam lze spustit ZDE

 

Carmína vystoupí v New Yorku

Reportáž v Jihočeské televizi ZDE.

 

CARMÍNA & CARNEGIE HALL

New York /USA/ –  Carmína vítěz konkurzu a potvrzení účasti na  newyorském festivalu v  nejslavnější koncertní síni světa CARNEGIE HALL

 

105. výročí vzniku našeho státu

28. 10. 2023, České Budějovice.  Hymnu České republiky u pamětní desky T. G. Masaryka na  radnici zazpívala Carmína. Primátorka Dagmar Škodová Parmová a náměstkyně hejtmana  Lucie Kozlová pronesly slavnostní proslovy. (Pokračování textu…)

 

Organizace nového školního roku – kdy začínáme:

Těšíme se na Vás. (Pokračování textu…)

 

Podzimní koncert

17.10. 2023, 18:00 hodin, DK Metropol, Společenský sál

Srdečně Vás zveme na Podzimní koncert Carmíny, kde vystoupí všechna naše oddělení. 

 

Koncert k 18. koncertní sezóně

Srdečně zveme na koncert dětského a mládežnického sboru Carmína k 18. koncertní sezóně sboru, který se uskuteční v pátek 02.06. 2023 od 18:00 hodin v divadelním sále DK Metropol. 

 

Dvě Grand Prix z Gruzie

Mimořádný úspěch dětského a mládežnického pěveckého sboru Carmína, který si vyzpíval dvě Grand Prix na X. Mezinárodním festivalu a soutěži v hlavním městě Gruzie, v Tbilisi. Členové sboru obdrželi zlaté medaile, diplomy. (Pokračování textu…)

 

Vyšlo CD sboru

Carmína si nadělila do nového roku CD sboru. Přejeme všem posluchačům, aby se jim naše nahrávky hezky poslouchaly.

Školy, kde působíme
# # # #
Kdo nás podporuje
# # #
Odkazy